Administrativ - Asistent Manager Administrativ

Adauga la favorite
Publicat pe 03/05/2021
Publicat de Premier Global
Vizualizate de 25 persoane
#8607
2700 Lei

Descrierea anuntului

Candidatul ideal
Obligatoriu Candidatul nostru ideal trebuie sa aiba studii finalizate , cunostinte excelente de limba romana si de limba engleza (scris si vorbit) si cunostiinte contabilitate primara;

- permis conducere categoria B
- cunostinte operare in Word, Outlook, Excel, Power Point, navigare Internet;
- experienta in activitati de administrare constituie un avantaj;
- spirit de echipa;
- entuziasm si atitudine pozitiva;
- capacitatea de a lucra atat individual cat si in echipa.

Descrierea jobului
Responsabilitati:

Preluarea si transmiterea mesajelor telefonice si a corespondentei ce tin de administrarea companiei si punctelor de lucru, asigurarea protocolului pentru intalnirile managementului companiei;
Informarea angajatilor cu privire la eventualele mesaje telefonice preluate;
Redactarea de documene conform solicitărilor ;
Traduceri a diferitelor texte in limba Engleza.
Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
Transmiterea documentelor prin posta, fax, e-mail; preluarea / predarea corespondentei.
Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
Gestionarea relatiei cu diversi furnizori de servicii din cadrul activitatilor desfasurate de companie si a proiectelor aflate deja in executie.
Alte activități dispuse de managementul companiei.

Biroul nostru se afla in zona usor accesibila - Piata Romana - acces facil metrou

Descrierea companiei
Premier Global Land Investment it's an International Property Management Company, specialized in real estate and online business. Our vision is to provide strategic advice and doing for business development.

Judet
Bucuresti
Oras
Bucuresti