Administrativ - RECEPTIONER / A

Adauga la favorite
Publicat pe 12/10/2021
Publicat de Vast Baita Plai
#35201

Descrierea anuntului

CANDIDATUL IDEAL

Vast Bata Plai SA, companie care activeaza in domeniul exploatarii miniere, cauta, pentru PL Bucuresti, persoana responsabila, energica, sociabila, organizata, cu spirit de echipa si initiativa.
Sunt necesare: minim studii medii finalizate (diploma BAC), experienta similara in companii internationale; cunostinte bune de limba engleza

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea si utilizarea pachetului MS Office
- Bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor
- Capacitatea de a asculta si a gasi solutii potrivite situatiei
- Asigura primirea si livrarea corespondentei de serviciu
- Traduceri de documente - ocazional
- Evidenta documentelor emise de societate sau primite de la terti, centralizarea si transmiterea acestora catre directiile si departamentele responsabile
- Redactare de documente, redactare de raspunsuri si corespondenta intre directii/departamente conform procedurilor
- Asigura preluarea tuturor apelurilor telefonice si directionarea lor
- Intampinarea vizitatorilor si asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor
- Efectuarea comenzilor catre furnizori pentru produsele de papetarie si protocol

Cei interesati vor trimite CV urile la adresa de mail afcr@vastplc.com sau la fax: 0372 899 899

Judet
Bihor
Oras
Nucet