Administrativ - SPECIALIST CONTROL OPERATIV

Adauga la favorite
Publicat pe 18/10/2020
Publicat de Barbu Anca
Vizualizate de 24 persoane
#3314

Descrierea anuntului

Descrierea jobului:
- Efectuează inspecții în punctele de lucru conform unui program prestabilit.
-Verifică problemele tehnice existente, precum și nerespectarea politicilor și standardelor companiei.
-Se asigură că orice probleme tehnice identificate in punctul de lucru sunt comunicate în timp util catre managerul de asistență tehnică.
-Oferă feedback managerului responsabil după verificare și în caz de nereguli, stabilește termene pentru rezolvarea acestora.
- Ajuta la identificarea proceselor, politicilor și standardelor ineficiente și comunică activ cu Managerul de control pentru îmbunătățirea acestora.
- Urmărește inlaturarea lacunelor existente si identificate de catre „Clientul fals”.
-După deschiderea unui nou punct de lucru, se ocupa de monitorizarea si implementarea cu succes a standardelor și politicilor companiei.
-Intocmeste un raport al inspecțiilor desfășurate.

Candidatul ideal:
- Experiența într-o poziție similara reprezinta un mare avantaj
- Atitudine responsabilitate față de obligații
- aptitudine exelente pentru utilizarea calculatorului si a programelor aferente
- Cunoasterea limbi engleză reprezinta un avantaj
- Aptitudini bine dezvoltate pentru a evalua, analiza și sistematiza documentația curentă
- Abilități de prioritizarea taskurilor
- Abilitatea de a lucra în echipă, orientată spre rezultate și flexibilitate
- Comunicativitate, punctualitate și atenție la detalii
- Abilitatea de a se adapta și învăța rapid
- Permis de conducere

Oferta:
-Oportunitate unei cariere exelente in cadrul unei compani mari
-Posibilitatea de a lucra in cadrul unei compani cotata ca lider de piata alaturi de profesionaliști
-Atmosfera de lucru relaxanta cu obiective, sarcini și viziuni clare
-Salariu competitiv

Judet
Bucuresti
Oras
Bucuresti
Adresa
Bucuresti