Alte job-uri - Angajam operator Call Center Constanta

Adauga la favorite
Publicat pe 12/10/2021
Publicat de Vasile Georgian
Vizualizate de 1 persoane
#35193
1600 Lei

Descrierea anuntului

Candidatul ideal

Ne dorim de la tine:

Să cunoști pachetul Microsoft Office și să ai abilități bune de utilizare a PC-ului;
Să fii o persoană care isi poate adapta discursul telefonic cu usurinta si poti empatiza cu pontentiali parteneri;
Sa identifici si sa evaluezi rapid si usor dorintele partenerilor;
Experienta in vanzari call centre/suport vanzari poate fi un avantaj.

RESPONSABILITĂȚI:
Vei contacta tеlefonic cliеnţi dintr-o bаză dе date аlocаtă de catre noi.
Trebuie să idеntifici și să înțеlеgi nevoia clienților cu scopul dе а vinde produsеle noаstrе.
Trebuie să ai capacitatea de autonomie pe post și de a te adapta rapid la nevoile jobului.
Fiecare client este unic, așa că trebuie sa iți adaptezi discuția în functie de fiecare persoana

Beneficii:

Salariu fix + bonus pentru fiecare vânzare, in functie de targetul atinsPosibilități de promovare;Traininguri specializate (ex: produse, vânzări);Un mediu de lucru plăcut;Angajament pe termen lung;Șansa de a construi o carieră într-un mediu plăcut și dinamic.

Puteți trimite CV pe WhatsApp 0733796524.

Judet
Constanta
Oras
Constanta