Alte job-uri - Angajam Operator Miniexcavator in Bucuresti

Adauga la favorite
Publicat pe 06/04/2021
Publicat de Proper Solutions
Vizualizate de 8 persoane
#17038

Descrierea anuntului

Beneficii:
• Contract pe perioada nedeterminata
• Salariu atractiv, in functie de experienta si abilitati. ( Salariul mentionat in anunt este un salariu orientativ )

Cerinte:
• Experienta minim 2 ani pe un post similar (santier/constructii);
• Detinerea unei Diplome de calificare;
• Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj;
• Abilitati de lucru in echipa si autonom;
• Persoana dinamica, serioasa si responsabila
• In vederea angajarii se va da o proba de aptitudini operare miniexcavator

Responsabilitati:
• Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;
• Completarea rapoartelor de lucru si predarea acestora lunar
• Respectarea regulilor de Securitate in munca si a Instructiunilor de lucru.

Judet
Bucuresti
Oras
Bucuresti