Alte job-uri - Angajam Receptionera

Adauga la favorite
Publicat pe 14/10/2020
Publicat de Rus Alina-Georgiana
Vizualizate de 9 persoane
#7380
320010 Lei

Esti in cautarea unui loc de munca stabil? Iti place sa interactionezi ?
Crezi ca detii abilitati de gestionare a situatiilor noi?

Daca consideri ca indeplinesti cerintele mentionate pentru candidatul pe care il cautam, asteptam CV-ul tau!
Candidatul ideal :
-Studii medii/superioare
-Cunoastite operare Pc
-Cunostinte limba engleza -nivel mediu
-Abilitati de comunicare si relationare
-Persoana activa , comunicativa, amabila si eficienta
-Dorinta de implicare intr-un mediu de inalt profesionalism
LIMBA ENGLEZA ESTE O CERINTA OBLIGATORIE
ROG NU APLICATI FARA COMPETENTE BUNE DE LIMBA ENGLEZA

Activitatea se desfasoara la receptia sediului Hewlett Packard Bucuresti

Descrierea postului:
-Intampina,informeaza,programeaza si indruma vizitatorii sediului Hewlett Packard
-Inregistreaza vizitatorii in registru
-Preia apelurile telefonice transferacte catre receptie ,furnizeaza informatii telefonic
-depune toate eforturile pentru rezolvarea eficienta a situatiilor limita
Iregistreaza si scaneaza facturile companiei

Oferta beneficii:

Pachet salarial: 2230 lei BRUT + 400 LEI BRUT PRIMA - 1519 LEI NET ( IN MANA)+ 20 DE TICHETE DE MASA (188 Lei)
Opertunitati de a lucra intr-o echipa profesionista ,tanara,dinamica
Program luni- vineri 9.00-18.00
Posibilitatea de promovare si dezvoltare in cadrul Hewlett Packard / Securitas Services Romania

ASTEPTAM CV DVS LA Dicianu.vlad@hpe.com

Judet
Bucuresti - sector 1
Oras
Bucuresti
Adresa
Pipera