Alte job-uri - Inginer Operator Statie Betoane

Adauga la favorite
Publicat pe 14/10/2021
Publicat de Valentin Florea
Vizualizate de 133 persoane
#10762
3000 Lei

Descrierea anuntului

Descrierea postului:
-Operarea statiei si realizarea productiei de betoane conform programului de livrari si comenzilor primite;
- Intretinerea utilajelor si echipamentelor conform procedurilor specifice;

- Evidenta si gestionarea materiilor prime

- Raspunde pentru calitatea betonului prin urmarirea respectarii retetelor si al procedurilor de preparare al betonului;

- Urmareste nivelul stocurilor de siguranta (materii prime, materiale si piese de schimb) si raspunde de mentinerea acestora la nivelul aprobat;

- Raspunde de respectarea frecventei incercarilor pentru controlul productiei;

- Coordoneaza activitatea de mentenanta din cadrul statiei de betoane, efectuata cu personal propriu sau cu firme terte;

- Elaboreaza statistici despre date de productie : retete, clienti, cantitati, etc.

Cerintele postului:
-Studii superioare in domeniul tehnic (preferabil inginer constructor);
- Experienta minim 1 an pe un post similar;
-Cunostinte bune de operare calculator si statie de betoane

Ce oferim:
Firma noastra ofera conditii de lucru optime, echipamentul necesar desfasurarii activitatii si un salariu avantajos (+3000 lei) ce cuprinde: decontare transport si tichete de masa. Programul de lucru este de 8 ore/zi de luni pana vineri.

Judet
Galati
Oras
Matca