Alte job-uri - LUCRATORI IN DEPOZIT

Adauga la favorite
Publicat pe 18/07/2021
Publicat de INTER CARS ROMANIA
Vizualizate de 12 persoane
#28469
5200 Lei

INTER CARS ROMANIA - locatia CODLEA, angajeaza: Lucrători în depozit.
Cautăm colegi noi pentru postul: Lucrător în depozit - locatia Codlea.
Cerințe generale:
Interes pentru un loc de muncă stabil și bine recompensat
8-10 clase sau profesionala
Disponibilitate de învățare, atenție la detalii
Experiență anterioară – avantaj.
Responsabilități: Introduce marfa în stoc prin sistemul de scanare; Încarcare/descarcare/expediere marfa; Ambalare și securizare marfa în vederea livrării; Participa la inventare ale stocului de marfă.
Se ofera:
Castiguri totale in functie de dorinta de a munci – intre 2.400 si 5.200 lei / lunar, inclusiv majorari salariale in functie de vechime in cadrul companiei;
Tichete cadou cu ocazia sarbatorilor mari din an;
Transport gratuit;
Posibilitati de dezvoltare profesionala;
Transparenta drepturilor salariale;
Angajare cu contractat individual de munca pe perioada nedeterminata;
Programul de lucru: - Se lucreaza in 2 schimburi: Schimbul I - 06:00-14:30, Schimbul II - 14:30-23:00. - Asiguram transport pe ruta: Brasov-Ghimbav-Codlea.
Detalii la tel: 0799-603070 / 0751180095. CV-urile se pot depune la sediul din Codlea, Drumul Vulcanului nr. 33, sau e-mail: hr@intercars.eu

Judet
Brasov
Oras
Codlea