Contabilitate - Finante - Angajam economist cu experienta sau absolvent promotia 2021

Adauga la favorite
Publicat pe 24/05/2022
Publicat de ACSINTE ELENA
Vizualizate de 20 persoane
#38977
Gratuit

Descrierea anuntului

Candidatul Ideal

* studii în domeniul financiar contabil;
* bune cunoştinţe teoretice şi practice de contabilitate;
* bun cunoscător al programelor de contabilitate SAGA, CIEL, SMART BILL (constituie un avantaj);
* cunoştinţe de operare pc (Word, Excel);
* abilităţi de comunicare şi capacitate de a lucra in echipa;

Descrierea jobului

* activităţi de contabilitate financiară; contabilizează şi înregistrează documentele primare în programul de contabilitate ;
* contabilizează şi înregistrează facturile emise ;
* contabilizează şi înregistrează registru de casă şi bancă;
* urmărirea şi verificarea plăţilor către furnizori şi a încasărilor de la clienţi;
* înregistrarea intrărilor de marfă din import/intracomunitare (întocmire NIR);

Beneficii:
* fundamentarea şi dezvoltarea unei relaţii profesionale de lungă durată;
* se oferă pachet salarial motivant, corelat cu nivelul de competenţă al candidatului selectat;

CV se vor depune pe adresa de mail acs_elena@yahoo.com sau fax 0233/790027
Relatii la telefon 0747071264

Judet
Neamt
Oras
Targu Neamt