Contabilitate - Finante - Contabil Junior

Adauga la favorite
Publicat pe 05/11/2019
Publicat de SHARK GROUP
Vizualizate de 2 persoane
#3932
2500 Lei

Descrierea anuntului

Candidatul ideal :

Cerinte:
Cunostinte teoretice si practice in contabilitate;
Bune cunostinte de operare PC-MS Office(Word,Excel-obligatoriu);
Seriozitate si atentie la detalii, abilitatea de a lucra in echipa eficient.
Vechime pe un post similar minim 6 luni.

Responsabilitati:

Asigura intocmirea, circulatia si pastrarea documentelor primare care stau la baza inregistrarilor contabile;
Indosarierea cronologica si arhivarea documentelor primare, a contractelor, a confirmarilor de sold, a corespondentei si a altor documente financiar contabile;
Verifica dosarele lunare (JC,RC,JB);
Inregistreaza operatiunile bancare in lei zilnic;
Efectueaza platile in lei online;
Intocmeste diferite analize solicitate de conducerea firmei;
Suport pentru activitatea Departamentului Financiar – Contabil;
Diverse activitati si rapoarte atribuite de superiori.

Zona de desfasurare a activitatii , jud, Ilfov, loc. Afumati.

Judet
Ilfov
Oras
Afumati
Adresa
Sos.bucuresti-urziceni,nr.31