Fabricare - Operatii - Angajam montatori subansamble

Adauga la favorite
Publicat pe 15/05/2022
Publicat de Ana Maria HR
Vizualizate de 4 persoane
#41233

Descrierea anuntului

Cerințe: minim 10 clase, preferabil profil tehnic

cunoștințe minime de desen tehnic,

disponibilitate de lucru în 3 schimburi,

calcul matematic

Condiții: Salariul negociat în funcție de experiență,

tichete de masă în valoare de 15 lei,

contract de munca pe perioada nedeterminata,

transport asigurat.

Responsabilități: Asigurarea fabricaţiei la termen, în cantitatea planificată şi conform calităţii prescrise.

Efectuarea şi supravegherea autocontrolului execuţiei.

Îmbunătăţirea continuă a ordinii şi curăţeniei în zona de care răspunde.

Îmbunătăţirea continuă a calităţii prin controale permanente în vederea atingerii obiectivelor anuale convenite şi iniţierea măsurilor necesare cu superiorul ierarhic.

Efectuează planul de curăţare al maşinii.

Respectă prevederile legislaţiei din domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă şi măsurile de aplicare a acestora.

Judet
Brasov
Oras
Brasov