Fabricare - Operatii - Angajam Operator tehnician roboti industriali

Adauga la favorite
Publicat pe 12/05/2022
Publicat de Loredana Selegean
Vizualizate de 95 persoane
#28293

Descrierea anuntului

Candidatul ideal

Persona comunicativa, atenta la detalii, meticuloasa;
Persoana independenta, responsabila, deschisa sa invete lucruri noi;
Absolvent studii medii;
Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi (tura dimineata, dupa-masa si noapte)
La tura noapte maxim 2 saptamani pe luna sau 1 saptamana (depinde zilele lunii in curs)
La tura noapte se oferta spor 30% pentru orele de noapte.

Descrierea jobului

Opereaza echipamentele de productie in conformitate cu instructiunea primita de la seful de echipa;
Pregatirea materialelor conform comenzii de productie , incarcarea masinii si derularea procesului de productie;
Efectueaza activitatile desemnate de seful de echipa, asigurandu-se ca produsele sunt conforme calitativ;
Pastreaza echipamentele in stare buna de functionare;

Beneficii:

Salariu competitiv+plus bonusuri
Tichete de masa
Transport asigurat de companie pe raza orasul Cluj-Napoca si localitati limitrofe.
Mediu de lucru nestresant
Echipa tanara

Judet
Cluj
Oras
Apahida