Fabricare - Operatii - Electrician intretinere si reparatii

Adauga la favorite
Publicat pe 14/05/2022
Publicat de Vulcaneanu
Vizualizate de 4 persoane
#38581
1 Lei

Angajam Electrician intretinere si reparatii linie productie la o fabrica din Covasna.
CERINTE:
- studii cu profil tehnic(electric, electrotehnic,electronic,automatizari,etc)
- cunostinte generale despre automatizari industriale,citirea schemelor electrice
- experienta in reparatii utillaje / linie de productie industriala (senzori,contactori, invertoare)
- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi
RESPONSABILITATI:
- executa actiuni de intretinere preventiva si de reparatii / reglaje respectand tehnologiile recomandate
- executa activitatile prevazute de graficele de verificari
- intervine in cel mai scurt timp posibil in cazul intreruperii / opririi liniei de productie si actioneaza cat mai eficient pentru a minimiza pierderile de orice fel
- repune in parametrii de siguranta linia de productie si utilajele aferente sectiei unde actioneaza
- se asigura inainte de inceperea lucrarilor ca are necesarul pieselor de schimb si a materialelor specifice liniei de productie si executa lucrarile in timpul programat
- efectueaza lucrari de reparatii si revizii la tablourile si motoarele electrice din sectiile de productie
BENEFICII:
- salariu motivant
- prime de sarbatori
- bonuri de masa in valoare de 20 lei
- alte beneficii in cadrul companiei

Judet
Covasna
Oras
Covasna