Fabricare - Operatii - Electromecanic

Adauga la favorite
Publicat pe 14/05/2022
Publicat de Vulcaneanu
Vizualizate de 8 persoane
#38587
1 Lei

Angajam ELECTROMECANIC la o fabrica de dispozitive electronice din Brasov.
CERINTE:
- studii medii
- abilitatea de a citi scheme electrice si pneumatice
- disponibilitate de a lucra in 2 schimburi(07.00-15.00; 15.00-23.00)
sau in 3 schimburi(07.00-15.00; 15.00-23.00; 23.00-07.00)
RESPONSABILITATI:
- verifica si repara circuite si aparate electrice(ex:semnale electrice, functionalitate componente,etc)
- verifica,regleaza si inlocuieste componente mecanice/pneumatice
- schimbarea codurilor(mastile mecanice si/sau parametri de test pe panou)
BENEFICII:
- salariu motivant
- prime de sarbatori
- asigurare medicala
- bonus de performanta
- bonuri de masa in valoare de 20 lei
- transport asigurat:Bod Colonie,Bod Sat,Brasov,Bran,Budila,Codlea,Cristian,Dumbravita,Fagaras,Feldioara,Ghimbav,Harman,Maierus,Moieciu,Ormenis,Rasnov,Rotbav,Sacele,Sanpetru,Sinca Noua,Tohanu Nou,Vladeni,Vulcan,Zarnesti.

Judet
Brasov
Oras
Brasov