Fabricare - Operatii - Manager Echipa Productie

Adauga la favorite
Publicat pe 06/04/2021
Publicat de Vulcaneanu
Vizualizate de 3 persoane
#25950

Descrierea anuntului

CERINTE:
- studii superioare-domeniile tehnice reprezinta un avantaj
- abilitati foarte bune de comunicare, organizare si planificare
- cunostinte de lb engleza / franceza nivel mediu
RESPONSABILITATI:
- coordonarea de echipe de operatori de productie sau de mentenanta in vederea atingerii obiectivelor de performanta ale departamentului si ale uzinei
- identificarea si implementarea de solutii la problemele din perimetrul de activitate, cooperand cu alte departamente suport si implicand angajatii in acest proces
- acompanierea aplicarii standardelor, dezvoltarea lor permanenta in domeniile de performanta industriala (securitate, mentenanta, calitate, organizare industriala, costuri) punand clientul in centrul activitatii
BENEFICII:
- pachet salarial motivant
- pachet de relocare
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere internationale
- proces continuu de training si dezvoltare personala si profesionala

Judet
Cluj
Oras
Cluj-Napoca