Fabricare - Operatii - Mecanic

Adauga la favorite
Publicat pe 10/10/2021
Publicat de Voinea Elena
Vizualizate de 7 persoane
#29945

Descrierea anuntului

CERINTE:
- calificare in domeniu
- experiență in industria automotive de minim 3 ani
- aptitudinea utilizării diferitelor scule de mână (șurubelnițe, ciocane etc.) și instrumente de măsurare a preciziei (de ex:etriere)
- abilitatea de a respecta procedurile și practicile stabilite și de a citi instrucțiuni, planuri
RESPONSABILITATI:
- inspectia mașinilor,motoarelor, transmisiilor și efectuarea diagnozelor pentru a descoperi problemele de funcționare
- asamblarea componentelor mecanice conform cerințelor
- efectuarea întreținerii mașinilor, echipamentelor
- indeplinirea altor sarcini (cum ar fi repararea sistemelor hidraulice,etc)
BENEFICII:
- salariu motivant
- servicii medicale
- prime de sarbatori
- bonusuri de performanta
- bonuri de masa in valoare de 20 lei
- transport asigurat:Brasov,Codlea,Ghimbav,Zarnesti,Rasnov.

Judet
Brasov
Oras
Brasov