Fabricare - Operatii - Operator productie

Adauga la favorite
Publicat pe 24/11/2021
Publicat de Vulcaneanu
Vizualizate de 2 persoane
#36937

Descrierea anuntului

Angajam Operator productie la o fabrica din Ploiesti.
CERINTE:
- studii de profil mecanic
- disponibilitate de a lucra in schimburi
- experienta ca si operator de utilaje/echipamente in domeniul productiei industriale-constituie un avantaj
RESPONSABILITATI:
- alimenteaza cu materii prime linia de productie
- opereaza linia de productie in conditii de maxina eficienta si productivitate
- participa la aplicarea programului de intretinere si reparatii ale liniilor de productie
- regleaza utilajul in conformitate cu programul de productie si specificatiile tehnice ale produselor
BENEFICII:
- salariu motivant
- al-13-lea salariu
- prime de sarbatori
- asigurare medicala privata
- instruire la locul de munca
- spor de noapte,de weekend
- bonuri de masa in valoare de 20 lei
- bonusuri de performanta acordate lunar

Judet
ploiesti
Oras
Ploiesti