Fabricare - Operatii - Reglor

Adauga la favorite
Publicat pe 11/09/2021
Publicat de Voinea Elena
Vizualizate de 17 persoane
#28160

Descrierea anuntului

CERINTE:
- minim 10 clase-profil tehnic
- cunostinte de Mecanică/mecanică fină utilaje CNC
- cunostinte de Hidraulică şi pneumatică (CNC)
- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi
- experienta pe un post similar constituie un avantaj
RESPONSABILITATI:
- responsabil pentru curăţarea masinii,a mijloacelor de producţie
- responsabil pentru anunţarea către superior în momentul când se constată funcţionarea necorespunzătoare a mijloacelor de producţie (maşini, utilaje, dispozitive)
- gestionarea,deservirea și supravegherea funcționării instalațiilor de fabricație, după caz informarea responsabilului de departament și a echipei service
- pregatirea, echiparea și dezechiparea, precum și reglarea mașinilor de fabricație, a documentației parametrilor de reglare
BENEFICII:
- salariu motivant
- bonuri de masa-20 lei/ zi lucratoare
- prime de sarbatori
- bonusuri de performanta
- servicii medicale
- transport asigurat(Sacele,Brasov,Codlea,Ghimbav,Zarnesti,Rasnov)

Judet
Brasov
Oras
Brasov