Inginerie - Arhitectura - Angajam full time muncitori in pardoseli din beton

Adauga la favorite
Publicat pe 13/10/2021
Publicat de Enescu George
Vizualizate de 9 persoane
#30094

Descrierea anuntului

Descriere Locuri de muncaDescriere
Angajam muncitori in constructii \ Slefuire pardoseli din beton

Descrierea postului: Lucrari de slefuire beton cu echipamente profesionale.

Cerintele postului:

Calificare / Certificat de competente in domeniul constructiilor;

Experienta in domeniul constructiilor, sapelor, betoanelor si tratamentelor podelelor.

Abilitati practice;

Permis de conducere cat. B (constituie avantaj);

Studii medii; Vechime in munca minim 2 ani;

Domiciliu in Dambovita, Prahova sau Arges.

Oferta (bonusuri, benefici):

Salariu avantajos;

Contract de munca;

Pentru deplasari in tara se asigura transport, cazare si diurna;

Daca vrei sa faci parte din echipa ELT SUPERFLOOR SRL, contacteaza-ne la numarul de telefon pentru detalii.

Judet
Prahova
Oras
Campina