Operator magazin oline

Romania, Ilfov, Voluntari
Publicat 3 zile în urmă
ID #47353
QR CODE
Articol vândut
1 fotografie
2800 Lei
Condiție: Nou
Tranzacţie: Vinde
Romania, Ilfov, Voluntari,

Descriere

Ne dorim angajati care locuiesc in zona Voluntari, Ilfov sau in apropiere, deoarece locatia unde dorim sa angajam este in Voluntari, bd. Voluntari, nr. 76, in cadrul complexului Smart Expo Flora.

Candidatul potrivit:

Experienta in domeniul e-commerce si in administrarea unui magazin online;
Persoana cu atitudine pozitiva;
Usurinta in a acumula noi cunostinte, spontaneitate;
Cunostinte despre promovare marketing in zona online si offline.
Descrierea jobului:

Editarea produselor din magazinul online si platforme market;
Confirmarea cu clientii si procesarea comenzilor plasate de acestia in cadrul magazinului online;
Emiterea documentelor de transport conform comenzilor primite (facturi, AWB-uri);
Comunicarea empatica si eficienta cu clientii magazinului;
Sustinerea unei relatii profesionale cu colegii si furnizorii;
Postarea si editarea pe pagina oficiala de Facebook/Instagram a magazinului;
Promoveaza magazinul in mediul online (identifica canalele, propune parteneriate, propune strategii si campanii pentru promovarea produselor, identifica noi oportunitati de promovare, campanii de e-marketing, Google Analytics/Adwords, rețele de socializare);
Cunostinte de editare in limba romana.
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber
2800 Lei

Informațiile vânzătorului

Locația(judet,localitate) listării

Șos. București-urziceni, 64, Corp 3, Parter, Afumați