Munca in strainatate - Frigotehnist in Germania

Adauga la favorite
Publicat pe 11/09/2021
Publicat de Radej
Vizualizate de 29 persoane
#24761

Descrierea anuntului

Frigotehnist (domeniu frigorific industrial si comercial )

Responsabilitati :
-Diagnosticarea si remedierea deficientelor de functionare ale instalatiilor frigorifice

Cerinte :
-Permis categoria B
- buletin sau pasaport (daca sunteti din Rep. Moldova, trebuie sa aveti buletin sau pasaport de Romania, Rep. Moldova nu face parte din EU momentan);
- cazier judiciar curat;
- adeverinta medicala (apt de munca);
- daca sunteti casatorit, veti avea nevoie de certificatul de casatorie;
- adeverinta MAI ca nu exista interdictie de parasire a tarii

Firma Germana( sudul Germaniei) ,cu reputatie impresionanta nationala , ofera :

• 2.000,00 - 2.500,00 netto in (Süd-)Deutschland
• Cazare platita de angajator, in casa de vacanta
• Contract perioada nedeterminata
• Autoturism VW T6 (echipat cu aparatura si echipament ultra modern)
• 28 / zi ,diurna neimpozabili
• Plata orelor suplimentare
Posibilitatea de dezvoltare profesionala

Pentru mai multe detalii :

Radej Daniela
Tel . 0742 746 004 si whatsapp ( limba romana si germana)

Dommasch Personal GMBH
Kurfurstenwall 17 GERMANIA
45657 Recklinghausen

Contact : Tel. 0049 2361 48594-10 (Limba germana )

Judet
Bochum
Oras
Bochum , NRW ,Germania