Munca in strainatate - MUNCITORI DEPOZIT OLANDA

Adauga la favorite
Publicat pe 08/11/2019
Publicat de High Staff Recruitment
Vizualizate de 1 persoane
#4077
Contactati

Pentru munca in Olanda (zona de Est) cautam persoane pentru postul de manipulant marfa/muncitor depozit.
Cerinte
- Limba engleza/germana (minim nivel conversational)
- Educatie - Liceul
Responsabilitati
- Inpachetarea de incaltaminte
- Verificarea pachetelor
- Se lucreaza cu scanner pentru a verifica marimea si continutul cutiilor, pozitie de control
Oferta
- Program in ture 06.00-14.00 si 14.00-22.00, 30 min pauza
- Salariu BRUT 10 EUR/h, plata salariului saptamanal
- Ore suplimentare platite extra
- Durata contract 3-6 luni cu posibilitate de prelungire

Se ofera cazare in apropierea locului de munca. Costurile cazarii si asigurarea de sanatate sunt scazute din salariul brut iar salariul NET dupa deducerea cheltuielilor ajunge la 800 EUR pe luna pentru 4 saptamani lucrate, cu program 8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana.
Persoana de contact, translator pentru limba Romana care va ajuta in situatii de urgenta si va raspunde problemelor referitoare la cazare sau la locul de munca.

Detalii la office@highstaff.eu sau +4 0734 624 020

Judet
Bucuresti
Oras
Bucuresti