Munca in strainatate - TINICHIGIU, VOPSITOR, PREGATITOR si MECANIC AUTO

Adauga la favorite
Publicat pe 04/05/2021
Publicat de Remus MOGA
Vizualizate de 95 persoane
#5536

Descrierea anuntului

Avem nevoie de forță de munca in domeniul Auto.
TINICHIGIU, VOPSITOR, PREGATITOR si MECANIC AUTO.

Candidatul ideal:
Daca ești o persoana care ai chef de acțiune vrei sa schimbi viitorul tău, ești voluntar, motivata, dinamic, ai spirit de echipa.
Asta înseamnă ca ești persoana potrivita.

Descrierea jobului

Buna daca ești in căutarea unui post de muncă in afara granițelor în domeniul auto, noi avem nevoie de tine.

Ești TINICHIGIU, VOPSITOR SAU MECANIC auto contactează-ne.

Misiunile tale sunt:
Diagnostic, controlul și repararea vehiculelor în mod autonom, reparații și revizii ale vehiculelor în conformitate cu metodele de lucru și normele de siguranță

Îți oferim:
-Un contract de 3,6,9 luni sau contract pe durată nedeterminată
de 39h/săptămână
-Un apartament pentru primele 3 luni (după care se va schimba in funcție de contract)
-O asigurare medicală bună
-Un salariu foarte interesant, in funcție de experiență

Si un însoțitor, un sprijin din partea noastră am pus la dispoziție un traducător și ajutor pentru demersurile administrative totul pentru binele fiecărui angajat si pentru o integrare mai rapidă.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră,
te rugăm să trimiți CV-ul tău pe mail pentru a te înscrie.

mail: remy.moga@car-reseau.com

Judet
Bretagne
Oras
Etrelles