Munca necalificata - Anagajam cofetar si ajutor de cofetar

Adauga la favorite
Publicat pe 25/03/2020
Publicat de Catering
Vizualizate de 29 persoane
#2057
500 Euro €

Descrierea anuntului

Candidatul ideal
Cautam cofetar sau ajutor cofetar pentru laboratorul nostru de produse specifice marca Elegant Catering
- dornic de crearea prajiturilor Elegant Catering sortimente patentate si preferate de clientii nostri fideli, maxim 10 sortimente;
- dornic de a invata sa lucreze inte-un mediu de productie profesionist, dupa retete proprii;
- punctual, implicat si serios in munca depusa;
- experienta minima de 6 luni in domeniul de cofetarie/productie constituie un avantaj
- motivat sa-si depaseasca limitele si sa devina

Descrierea jobului
- respectarea comenziilor zilnice;
- invatarea retelor existente si eventual a unor preparte noi
- salariu atractiv, program flexibil de munca
- un mediu excelent pentru a invata;
- mediu dinamic;
- conditii de igiena si productie profesionale
- salariul se negociaza in functie de experienta si criterii specifice personale

Descrierea companiei
Elegant Catering este inainte de toate un vis devenit realitate.
Infiintata in anul 2007 Elegant Catering, a crescut in fiecare an ca o recunoastere a viziunii si seriozitatii cu care am gandit sa ne facem datoria, si mai ales a modului particular de a descoperi zilnic noi posibilitati de a captiva prin produse si servicii fiecare client.

Judet
Bucuresti
Oras
Bucuresti