Munca necalificata - Operator productie tubulatura si piese din tabla zincata

Adauga la favorite
Publicat pe 05/04/2021
Publicat de CHIRIAC COSTEL
Vizualizate de 12 persoane
#7077

Descriere Locuri de muncaSalariu atractiv, activitate in cadrul unei echipe de profesionisti, contract de munca pe perioada nedeterminata, bonuri masa in valoare de 15 lei pentru fiecare zi lucrata, prime de performanta. Nu se cere experienta! Instructaj la locul de munca .
Responsabilitati
Opereaza utilajele conform planurilor de productie si in conditii de siguranta.
Manipuleaza materiile prime pentru incarcarea utilajului si produsele finite ce rezulta in urma procesarilor mecanice.
Aseaza produsele finite pe paleti si ambaleaza marfa.
Participa la incarcarea produselor finite daca este cazul.
Curatenie zilnica la locul de munca si intretinerea utilajelor conform graficelor de intretinere.
Executa orice alta dispozitie data de seful ierarhic direct.
Nu paraseste locul de munca decat in pauze sau la indicatiile sefului direct.
CERINTE

- Serios
- Organizat
- Constiincios
- Auto - motivat
- Atitudine pozitiva
- Prezenta agreabila
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Stare fizica buna
- Muncitor
- Dornic sa invete lucruri noi
Cv-urile se pot trimite la adresa: acvento.iasi@gmail.com

Judet
ROMANIA
Oras
Iasi