Restaurante - Catering - Hotel ibis styles bucharest city center angajeaza ospatar

Adauga la favorite
Publicat pe 12/10/2021
Publicat de Vlad
Vizualizate de 4 persoane
#35185
2750 Lei

Descrierea anuntului

eneficii:

- Contract individual de munca;
- Salariu net 2750 lei;
- Program de lucru 8h/zi;
- Suplimentar salariului lunar, se plateste spor ore noapte 25%;
- Suplimentar salariului lunar, se plateste spor weekend 2%;
- Abonament sanatate la clinica privata Medicover;
- Tichete cadou Paste;
- Bonusuri diverse la nivel de departament;
- Bonus anual;
- Alte prime: zi de nastere, salariatul lunii, salariatul anului, casatorie, nastere copil;
- Uniforma si curatatorie.

Specificatii
Numele companieiDentotal Hospitality SRLTip jobfull timeDescriere Locuri de muncaCandidatul ideal
Ne extindem echipa, si te dorim alaturi de noi daca esti pasionat de ospitalitate si iti doresti o cariera solida si de durata in acest domeniu.

Descrierea jobului
- Responsabil cu vanzarile, calitatea serviciului facut clientului in restaurant si banchete, cooperarea cu toate departamentale din F&B, conform standardelor si procedurilor generale interne, ale politicii ACCOR si instructiunile de management din F&B,urmand fisa postului.
- Efectueaza un serviciu rapid si eficient,creaza o atmosfera prietenoasa. Este in permanenta pregatit sa ajute clientii si isi face toate atributiunile cu zambetul pe buze.
- Primeste si saluta intr-o maniera cat mai politicoasa clientii la intrarea in restaurant, ii conduce la masa si le inmaneaza meniul.
- Pregateste restaurantul/room-service-ul pentrumic dejun, dejun si cina, serveste clientii, pregateste restaurantul pentru mic dejun la sfarsitul zilei.
- Este responsabil cu mise-en-place-ul inainte de deschiderea restaurantului si in timpul activitatii.
- Alte atributii din fisa postului.

Judet
Bucuresti
Oras
Bucuresti