Resurse Umane - Angajam SPECIALIST in RECRUTARE

Adauga la favorite
Publicat pe 06/04/2021
Publicat de Oncos Angajeaza
Vizualizate de 51 persoane
#4650

Descrierea anuntului

Angajam SPECIALIST in RECRUTARE

In plina dezvoltare,Oncos isi mareste echipa,asadar,
cautam:
- o personalitate extroverta, empatică, comunicativă și bine organizată;
-o atitudine pozitiva si pasionat/a de interactiunea cu oamenii;
- sociabil/a si sa transmita siguranta candidatilor;
- cunoștințe practice de vânzări, recrutare și intervievare ,
- cunoștințe operare PC (Microsoft Office);
- experienta este o cerinta obligatorie.

Principalele responsabilitati pe care le vei avea in calitate de Specialist in Recrutare:
-Gasirea de noi canale alternative de recrutare în funcție de specificul poziției recrutate și postarea de anunțuri pe canalele agreate de recrutare;
-Selectarea cu atenție a candidaților, în funcție de profilul validat cu clientul;
-Identificarea, verificarea și masurarea competențelor candidaților folosind tehnici specifice de recrutare (interviu, testare, etc.);
-Stabilirea interviurilor
-Cresterea numarului de candidati si aplicanti pentru joburile deschise,
-Stabileste si dezvolta relatii cu posibili angajati,
-Prezinta beneficiile si responsabilitatile joburilor deschise,
-Utilizeaza sistemele si aplicatiile companiei.

Beneficii:
-Pachet salarial motivant
-Bonus/persoane noi angajate
-Masina,telefon + multe alte beneficii...

Aici vei gasi o echipa prietenoasa si cu dorinta constanta de progres. Mai mult decat atat, apreciem oamenii valorosi, drept urmare, cei care demonstreaza initiativa si determinare au sanse reale de a fi promovati.
Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu de lucru placut , te asteptam in ECHIPA NOASTRA!

CV-urile se pot depune la adresa resurse.umane@oncos.ro.
Detalii la nr. 0720 600253

Judet
Cluj
Oras
Floresti