Tehnologie - Electronist pentru reparatii diagnoze

Adauga la favorite
Publicat pe 19/07/2021
Publicat de mihaela sasek
Vizualizate de 10 persoane
#28569

Descrierea anuntului

Angajam electronist pentru reparatii diagnoze.
Daca esti pasionat de electronica si vrei sa te dezvolti din punct de vedere profesional, trimite un mesaj de 4-5 randuri in care sa descrii ce te recomanda pentru acest job.

Candidatul ideal:
- Cunostinte de baza de electronica
- Interes pentru a invata cat mai mult
- Pasion sau interesat de reverse engineering
- Perseverent, dedicat si de incredere

Constituie avantaje:
- Cunostinte limba engleza
- Permis categoria B
- Cunostinte de baza programare

Descrierea jobului
- Reparatii pe diverse PCB-uri (in special diagnose auto)
- Primire si expediere colete
- Instalare software pentru diagnoze

Beneficii:
- Posibilitate de dezvoltare profesionala
- Program flexibil
- Sansa de a pune bazele unei cariere in inginerie

Descrie in 4 randuri ce te face sa crezi ca esti potrivit pentru acest job si ataseaza un CV pe mesagerie.
Este foarte important sa fii interesat de a te dezvolta si a invata.

Judet
Cluj
Oras
Cluj Napoca