Tehnologie - Sudor Mig Mag

Adauga la favorite
Publicat pe 30/04/2021
Publicat de csi romania
Vizualizate de 5 persoane
#23627

Cautăm un nou coleg/ă pentru postul de SUDOR, pentru locația CSi REGHIN! Alatură-te echipei noastre şi poţi beneficia de un mediu de lucru profesionist într-o companie multinațională, un salariu motivant, bonus de performanţă, asigurare medicală privată, tichete de masă, decontarea transportului şi pensie privată.

CERINȚE SPECIFICE POSTULUI:
* Bune cunoștințe de desen tehnic
* Calificare în meseria de sudor-constituie avantaj
* Minim 1 an experientă în sudură Mig-Mag
* Atitudine pozitivă, spirit de echipă

RESPONSABILITĂȚI:
* Pregătește locul de muncă, utilajele, sculele, masa de lucru, etc. astfel incât rezultatele muncii să corespunda cerințelor de calitate și performanță în muncă
* Efectuează toate lucrările cu respectarea cerințelor de calitate impuse prin procedura de lucru sau prin instrucțiunile tehnologice
* Preia documentația și pachetele de lucru, de la șeful de echipă/departement
* Identifică detaliile tehnice și tehnologice ale procedeului de sudare/taiere
* Urmăreste respectarea parametrilor tehnologici prevazuți în procedurile de sudare/taiere, respectiv în desenele tehnice
* Execută operația de sudură conform desenului

Judet
Mures
Oras
Reghin