Vanzari - Angajam Reprezentant Comercial!

Adauga la favorite
Publicat pe 13/05/2022
Publicat de Marton Genetics
Vizualizate de 16 persoane
#18985

Descrierea anuntului

Responsabilitati:
• Vânzarea semințelor de plante hibride, respectiv cereale paioase
• Să cunoască agricultorii din regiunile in caz și să dezvolte reprezentarea teritorială
• Stabilirea relațiilor durabile cu fermierii, companiile și distribuitorii
• Menținerea si gestionarea legăturiilor cu partenerii existenți
• Găsirea de noi clienți
• Dezvoltarea rețelelor de reseller
• Realizarea recomandărilor cu parteneri pentru tehnologia de cultivare
• Implementarea strategiei de vânzări și marketing a companiei în regiunea de vânzări pe zona alocata
• Consolidarea poziției companiei pe piață
Cerinte:
• Studii superioare în agricultură
• Experiență în vânzarea de materiale agricole
• MS Office la nivel de utilizator (Word, Excel, Power Point)
• Bune abilități de contact și organizare
• Personalitate decisivă și proactivă
• Permis de conducere
Avantaje:
Experienta in domeniul vanzarii produselor agricole
Cunoasterea limbii maghiare, engleza

Ce oferim:
• Pachet salarial motivant
• bonus de performanta
• automobil servici, echipamente de telecomunicatie,
• Rambursari

Asteptam CV-urile la adresa de email magda.maria@martongenetics.com

Judet
Timis
Oras
Timisoara