Vanzari - SC COFETARIA DIETA SRL angajeaza VANZATOR produse cofetarie

Adauga la favorite
Publicat pe 10/09/2020
Publicat de SC COFETARIA DIETA SRL
Vizualizate de 93 persoane
#1670
Gratuit

S.C. COFETARIA DIETA S.R.L. angajeaza VANZATOR produse cofetarie.

RESPONSABILITĂŢI ŞI ATRIBUŢII:
• Activități specifice pregătirii magazinului de deschidere-închidere,
• Comunicarea cu clienții,
• Prezentarea produselor,
• Vânzarea de produse și încasarea contravalorii acestora,
• Promovarea imaginii magazinului,
• Actualizarea stocului de produse,
• Întocmirea documentelor specifice activității de vânzare,
• Raportarea activității de vânzare,
• Respectarea normelor igienice, sanitar-veterinare, de securtiatate în muncă și specifice PSI, de protecție a mediului, de asigurarea calității,
• Participă la recepția mărfii (articole de ambalaj);

CERINŢE CANDIDAT IDEAL:
• Experienţă de minim 2 ani în domeniu.
• Studii: minim 12 clase,
• Persoană sănătoasă fizic şi psihic
• Persoană dornică de un loc de muncă stabil,
• Curată, punctuală, organizată, corectă, responsabilă, harnică,
• Aptitudini practice specifice, imaginație, spirit creativ.

OFERTĂ:
• Angajare pe perioadă nedeterminată,
• Salariul net negociat după proba de lucru,

NOTA: Asteptam CV de la persoane care corespund cerintelor postate. Ne rezervam dreptul de a răspunde strict persoanelor care corespund cerinţelor postului.
Descrierea companiei

SC COFETARIA DIETA SRL a inceput in anul 2003 sa ofere pe piata din Dambovita si nu numai o gama larga de produse de cofetarie de la prajituri cum facea bunica la torturi delicate de nunta si botez, delicii facute cu dragoste si daruire in laboratoarele neastre specializate.
Dupa 10 ani de succes in prepararea si comercializarea produselor de cofetarie, societatea a dorit sa ofere calitate si bucate alese clientilor de toate categoriile, astfel ne-am extins activitatea si in categoria de restaurante si catering.

Judet
Dambovita
Oras
Targoviste
Adresa
STR. MR. Oprescu Adrian , BL.23, Sc.A, Ap.9