Vânzări - Agent vanzari imobiliare

Adauga la favorite
Publicat pe 01/01/2022
Publicat de Dechuang Investment Management
Vizualizate de 5 persoane
#36157

Descrierea anuntului

Candidatul Ideal
- Bune abilitati de negociere si comunicare;
- Persoana activa, sociabila, ambitioasa, motivata de succes;
- Buna cunoastere a limbii engleze (scris/vorbit);
- Experienta in vanzari si/sau in domeniul imobiliar reprezinta un avantaj;
- Disponibilitate atat pentru munca de birou cat si pentru cea de teren;
- Dorinta de dezvoltare profesionala;
- Cunostinte operare PC;
- Cunoasterea zonei.

Descrierea jobului
- Activitatea de teren (presupune vizionari si intalniri cu potentiali clienti);
- Dezvoltarea propriului portofoliu de clienti, conturarea unei baze de date;
- Promovarea ofertelor din portofoliu si prezentarea lor catre clienti;
- Consilierea clientilor in procesul de vanzare;
- Verificarea tuturor documentelor necesare pentru finalizarea tranzactiei.

Descrierea companiei
Dechuang Europa a fost înființată în anul 2016 ca o subsidiară a Dejian Holding și este compania căreia îi revine responsabilitatea extinderii operațiunilor grupului Dejian Holding pe piața europeană.
Compania are sediul central în București, capitala României, iar întreaga sa activitate se desfășoară în spiritul devizei „construim cu simț de răspundere și reușim prin perseverență”.
Dechuang Europa se angajează să își aloce întregul potențial pentru crearea unor produse și servicii diversificate și de înaltă calitate, materializate în proiecte imobiliare rezidențiale, culturale, comerciale și turistice, cu scopul de a oferi clienților europeni o calitate a vieții la standarde cât mai înalte.

Judet
Ilfov
Oras
Chiajna