Vânzări - Angajam agenti si vanzatori pe teren

Adauga la favorite
Publicat pe 09/06/2021
Publicat de Iulian
Vizualizate de 16 persoane
#22325

Descrierea anuntului

DESCRIEREA POSTULUI:

- Contactarea potentialilor clienti in mediul urban si rural - activitate pe teren - door to door: persoane fizice, persoane juridice, asociatii, primarii
- Promovarea imaginii si prezentarea companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia
- Semnarea contractelor de energie electrica sau gaz si introducerea lor in aplicatie
- Respectarea unui target zilnic/lunar

POSTUL PRESUPUNE MUNCA DE TEREN 90% DIN TIMP.
Posturi disponibile in Bucuresti

BENEFICII

Contract de munca nedeterminat sau Conventie de munca
Bonusuri lunare semnificative de la 7.000 lei net
Program de lucru flexibil, adaptat nevoilor tale
Dotare tehnica conform cerintelor postului.
Se asigura instruire specifica in cadrul companiei, cu personal calificat.
Oportunitati de dezvoltare a carierei profesionale.
Mediu de lucru dinamic si antrenant.

Judet
Bucuresti
Oras
Bucuresti