Vânzări - Angajam lucrator comercial - casier

Adauga la favorite
Publicat pe 31/07/2021
Publicat de Provence Taste srl
Vizualizate de 7 persoane
#29349

Gelaterie din Ploiesti angajeaza tineri cu experienta (nu este obligatoriu) pe postul de vanzator.

Responsabilitati:
- disponibilitate de lucru pentru program full time
- orientare catre clienti si nevoile lor
- responsabilitate, implicare
- flexibilitate si perseverenta
- spirit de echipa
Pentru a face parte din echipa noastra trebuie sa indeplinesti urmatoarele sarcini:
- ‘Serveste si informeaza clientul despre toate produsele si ofertele din magazin
- pastreaza standardele de expunere al produselor
- cunoaste produsele si avantajele pe care le creaza acestea pentru clienti si le recomanda acestora

Daca vei face parte din echipa noastra vei avea urmatoarele beneficii:
- contract de munca pe durata nedeterminata
- training specializat gratuit
- mediu de lucru tanar si dinamic
- pachet salarial atractiv
- program de lucru flexibil. (Locatie Ploiesti)

Judet
Prahova
Oras
Ploiesti