Vânzări - Angajare consultant financiar-bancar

Adauga la favorite
Publicat pe 14/09/2021
Modificat la 23/09/2021
Publicat de Mateiaș Mihai
Vizualizate de 1 persoane
#33982

Descrierea anuntului

CÂTE CEVA DESPRE NOI:

Echipa Bestcompare este dornica sa te cunoască!
Vino în echipă dacă îți dorești să înveți, sa crești profesional și să fii implicat în proiecte. Ești comunicativ, dinamic și motivat sa lucrezi în domeniul financiar bancar alături de o echipă de profesioniști.

www.BestCompare.ro

Suntem o companie de consultanta financiara cu capital romanesc, avand experienta consacrata in domeniul bancar. Oferim servicii integrate de creditare atat companiilor, cat si persoanelor fizice. Avem
alaturi de noi cei mai puternici parteneri bancari pentru a putea oferi cele mai bune si pliabile solutii de creditare clientilor nostri. Pentru ca noua ne place ce facem, venim catre client cu entuziasm si solutii
concrete.

Îți oferim :
• Libertatea de a îți face singur programul de lucru
• Oportunitatea de a lucra într-o organizație dinamică, de a putea să îți dezvolți cunoștințele în domeniul serviciilor financiare, de a îți dezvolta o carieră de succes într-un mediu competitiv.
• Un pachet de beneficii proporțional cu rezultatele activității tale.

Cerințe:
• Foarte bune abilități de comunicare, coordonare, convingere și analiză.
• Capacitatea de a lucra foarte bine în echipă.
• Pasiune pentru a veni în întâmpinarea clienților și atitudine proactive.
• Inițiativă, flexibilitate, adaptabilitate.
• Dorința să te afirmi și să te dezvolți atât pe plan profesional, cât și personal.

Descrierea postului
• Responsabilitatea de promovare și vânzare a produselor de creditare.
• Implicare în evaluarea cererilor de credit
• Propune clienților oferta de produse financiar-bancare cu scopul de a încheia cu succes procesul de vânzare.
• Menține relația cu clienții pe toată perioada derulării contractului de creditare.

Judet
Bucuresti
Oras
Bucuresti