Vânzări - Consilier Imobiliar

Adauga la favorite
Publicat pe 22/11/2021
Publicat de StarJobs
Vizualizate de 1 persoane
#36833

Descrierea anuntului

Candidatul ideal:

Suntem o echipă tânără, formată din oameni dinamici, ambițioși și căutăm pe alții asemenea nouă, care să ni se alăture!
Căutăm persoane care se implică 100% în ceea ce fac, care respectă locul de muncă și generează constant rezultate, pentru că doar astfel putem evolua împreună.
Dacă ești în căutarea unui loc de munca dinamic, plin de satisfacții profesionale și financiare, dacă dorești să fii respectat, apreciat, să înveți lucruri noi, să te dezvolți personal și profesional și să faci din meseria ta o pasiune, la noi găsești mediul potrivit pentru toate aceste lucruri!

Descrierea jobului:

Prospectarea și monitorizarea pieței imobiliare
Oferirea de consultanță imobiliară clienților existenți precum și identificarea de noi clienți prin mijloacele specifice puse la dispoziție;
Introducerea clienților și proprietăților în baza de date precum și updatarea periodică a informațiilor;
Vizionarea proprietăților desemnate și a celor preluate în vederea cunoașterii acestora în detaliu pentru promovare către potențialii clienți;
Promovarea ofertelor companiei prin intermediul mijloacelor de publicitate puse la dispoziție;
Asistarea și urmărirea procesului de vânzare pana la încheierea tranzacției;
Menținerea unei bune relații cu clienții companiei și după încheierea tranzacției.
Experiența nu este necesară, interesul dezvoltării profesionale, da.

Beneficiile pe care le oferim:

Venituri motivante
Laptop și telefon mobil
Cameră foto
Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru la standarde occidentale
Traininguri de perfecționare a tehnicilor de vânzare și negociere
Oferim sistem de gestionare a proprietăților, o bază de date exclusivistă, te consiliem în managementul acestei afaceri și te ajutăm să devii un profesionist în imobiliare.

Îti place să te implici, să vii cu idei noi și îți dorești să lucrezi într-o echipă dinamică? Atunci alătură-te echipei noastre!

Judet
Cluj
Oras
Cluj-Napoca