Vânzări - Consilier Vanzari - Ploiesti

Adauga la favorite
Publicat pe 12/10/2021
Publicat de Simona Neagu
Vizualizate de 7 persoane
#29999

Descrierea anuntului

Candidatul ideal:
Este o persoana responsabila, implicata si serioasa, cu orientare catre clienti si nevoile lor.
Cerințe si abilitați:
• Experiența pe o poziție similara constituie un avantaj;
• Persoana organizata, responsabila, disciplinata, comunicativa;
• Persoana cu spirit de echipa si orientata spre rezultate;
• Fire dinamica si ușor adaptabila la un mediu in continua evoluție;
• Experiența de lucru cu marfa casanta;
• Cunoștințe de utilizare a computerului.

Descrierea jobului:
• Incarcarea si/sau descarcarea mărfurilor in/din autovehiculele de livrare si semnalarea eventualelor defecte sau deteriorări;
• Verificarea cantitativa si calitativa (documente conformitate, etichetare in limba romana, termen de valabilitate) a mărfii recepționate;
• Consilierea clientilor;
• Manipularea mărfurilor in depozit respectând regulile depozitului;
• Așezarea produselor in spatiile special amenajate;

Va oferim:
• Salariu motivant
• Tichete de masa
• Decont transport
• Oportunitati de promovare

• Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune.
Pozitia este deschisa pentru magazinul nostru din Ploiesti, DN 1, Ploiesti-Brasov, km 6, 107400, jud. Prahova.
simona.neagu@homelux.ro

Judet
Prahova
Oras
Ploiesti