Vânzări - Operator magazin online

Adauga la favorite
Publicat pe 13/05/2022
Publicat de Cristina
Vizualizate de 4 persoane
#41147

Căutăm un coleg/colega pentru listare produse în magazin online

care:

- să aibă experiență de lucru cu backend-ul site-ului

- să aibă cunoștințe peste mediu de limbă engleză

- să aibă inițiativă

- să fie autodidact

- să aibă o gândire logică foarte bună

RESPONSABILITĂȚILE TALE:

- să listezi produsele în site platforma opencart

- să faci research pentru documentația de produs

- să creezi sau să actualizezi documentația de produs (descriere, specificații tehnice, setare opțiuni)

- să compari fizic produsul cu specificațiile tehnice

- să îi ajuți cu informațiile necesare pe colegii care au nevoie de tine

* vei primi îndrumarea și suportul colegilor pentru a învăța fiecare task însă este un plus experiența în domeniu.

PROGRAM DE LUCRU:

- programul de lucru va fi Luni-Vineri: 9:00-17:30

Punctul de lucru este situat în București, Sector 3, zona diham

Judet
Bucuresti
Oras
Bucuresti