Vânzări - Reprezentant International Vanzari Lemn

Adauga la favorite
Publicat pe 24/11/2021
Publicat de Vulcaneanu
Vizualizate de 3 persoane
#36932

Angajam Reprezentant International Vanzari la o fabrica din Brasov.
CERINTE:
- permis de conducere
- cunoștințe excelente de lb engleză
- experienta in vanzari internationale
- bune abilități de comunicare și negociere
- cunostinte PC (Word, Excel, Power Point)
- 5 ani experiență în vânzări de produse din lemn
- disponibil să călătorească 90% din timpul de lucru
(călătorii internaționale și naționale)
RESPONSABILITATI:
- monitorizeaza clientii companiei
- urmareste transmiterea ofertelor catre clienti
- completează și actualizează permanent baza de date a clienților cu informații relevante
- intocmește documentația pentru oferirea produselor și serviciilor împreună și cu aprobarea superiorului ierarhic
- negociaza contracte si urmareste incheierea contractelor de vanzare
- indeplineste unele activitati de vanzare:oferte de pret,calcul pret, comenzi,confirmari de comenzi si facturi conform regulilor interne
- pregătește și monitorizează eficient livrarea mărfurilor conform comenzilor primite pe zonele alocate acestora
- intocmeste periodic rapoarte si analize privind cererea,oferta si vanzarile de produse si servicii comercializate de companie
- verifică și actualizează constant datele despre furnir-criterii de calitate,preț,etc
BENEFICII:
- salariu motivant
- prime de sarbatori
- abonament servicii medicale
- bonuri de masa in valoare de 20 lei
- alte beneficii in cadrul companiei

Judet
Brasov
Oras
Brasov