Vânzări - Reprezentant Vanzari

Adauga la favorite
Publicat pe 31/12/2021
Publicat de Fabian Berindei
Vizualizate de 3 persoane
#36100
3000 Lei

Firma distributie office si horeca, specializata in distributia produselor de cafea, tonere imprimante si plasare dispenser apa.
Cerințe:
 Studii medii sau superioare,
 Permis de conducere cat B;
 Nu e obligatorie experienta dar reprezinta un avantaj
 Prezentabil si respectuos.
 Initiativa,comunicare,setarea prioritatilor;
Beneficii:
 Salariu atractiv
 Salariu minim garantat 3000 ron
 Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
 Bonusuri de performanta, Bonusuri de dezvoltare, Comision din vanzari
 Telefon si auto de serviciu
Responsabilități:
 Prezentarea si promovarea produselor companiei;
 Mentinerea relatiilor de colaborare permanente cu clientii.
 Dezvoltarea portofoliului de client
 Urmarirea incasarii facturilor in termenele prevazute.
 Preluarea comenzilor
 Livrarea marfii
Pentru detalii sau stabilirea unui interviu va rugam sa transmiteti CV - ul sau sa telefonati.

Judet
Bucuresti
Oras
Bucuresti