Constructii, Amenajari - Maistru constructii/ inginer constructii/ sef santier

Adauga la favorite
Publicat pe 20/07/2021
Publicat de Gamaro Dinamic Structure srl
Vizualizate de 5 persoane
#21199

Gamaro Dinamic Structure Srl. angajeaza in conditii avantajoase specialisti consultanti finisaje pentru cladiri de nivel superior in vederea unei colaborari sau in vederea angajarii full-time; toate lucrarile noastre sunt in judetul Constanta.

Asteptam CV-urile dumneavoastra pe adresa de e-mail: resurseumane@constructii-gamaro.ro ; pentru detalii tel: 0731334349

Candidatul ideal:

- Absolvent studii medii/de calificare sau superioare (Facultatea de Constructii Civile / Instalatii);

- Experienta in santier (teren) de minim 2 ani;

- Foarte bune abilitati de comunicare si lucrul in echipa;

- Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte;

- Capacitatea de prioritizare;

- Rigurozitate si atentie pentru detalii;

- Persoana activa, responsabila, foarte bine organizata, orientata catre obtinerea de rezultate;

- Capacitate de analiza si sinteza;

Descrierea jobului INGINER CONSTRUCTII/MAISTRU CONSTRUCTII

- Studierea documentatiei ( fise de date, planuri, etc.);

- Cunoasterea legislatiei in vigoare;

- Intocmire actelor Procese - Verbale, Pontaje zilnice, Avize de insotire a marfii, etc. ;

- Cunostinte reale de calcule matematice/formule matematice in vederea determinarii anumitor necesare de

materiale.

Descrierea jobului INGINER SANTIER

- Organizeaza si repartizeaza lucrarile pe formatii de lucru sau pe echipe si pe executanti;

- Supravegheaza executia lucrarilor pe tot timpul programului de lucru;

- Ia in primire materialele aprovizionate si le distribuie;

- Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie, controland calitatea lucrarilor;

- Raspunde de instruirea muncitorilor privind calitatea lucrarilor, conservarea calitatii materialelor in timpul

manipularii si depozitarii, folosirea completa a zilei de lucru;

- Monitorizează i controlează procesele de execu ie i montaj;

- Pastreaza legatura cu departamentul aprovizionare si comunica conducerii societatii orice necesitate de

materiale sau orice nereguli aparute;

- Intocmeste documentele in santier aferente Cartii Constructiei: PV, atasamente, jurnale de santier, etc;

- Cunoaste legislatia in vigoare;

- Asigurarea respectarii graficului de executie;

Judet
Constanta
Oras
Constanta