Constructii, Amenajari - Montatori gresie/faianta

Adauga la favorite
Publicat pe 26/11/2020
Publicat de Szasz Attila
Vizualizate de 3 persoane
#16524

Companie cu sediul in Germania care executa lucrari de montaj instalatii si finisaje in cladiri civile, sociale si administrative ,angajeaza montatori gresie/faianta

Experienta ca si faiantar constituie avantaj;
Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice faiantarilor;
Bune abilitati de comunicare/ relationare interpersonala;

Abilitatea de a lucra individual/ independent este obligatorie;
Spirit de echipa;
Constituie avantaje: cunostinte de limba germana sau/si engleza, permis de conducere categoria B;
Experienta in amenajari interioare (pereti de compartimentare, zidarii si placari ceramice) reprezinta avantaj;

Descrierea jobului
- Placarea cu faianta/gresie a peretilor, a mascarilor (din gips carton) si a pardoselilor;
- Executia hidroizolatiilor in bai;
- Zidirea si tencuirea peretilor;
Pachet salarial atractiv, incepand de la 1700 Euro net pentru perioada lucrata in Germania;
Cazare asigurata si platita de angajator (gratis pentru angajat);
Transport asigurat si platit de angajator: plecare in Germania, la momentul angajarii;
Transport zilnic, asigurat si platit de angajator: deplasare punct de cazare – santier de lucru si retur;
Oportunitatea de a dobandi experienta profesionala la standard european.

Judet
Mures
Oras
Ludus