Sanatate - Frumusete - Fitness - Salon de infrumusetare angajeaza Maseur Artist

Adauga la favorite
Publicat pe 12/02/2020
Publicat de Hair Obsession
Vizualizate de 6 persoane
#2845

Descrierea anuntului

CANDIDATUL IDEAL:
Cerinte:
-Curs de masaj terminat sau foarte aproape de final sau,
-Sa fii terminat o facultate unde se preda masaj
-In ambele cazuri de mai sus, candidatul trebuie sa stie sa execute masajul anticelulitic!
Job description
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Atributii :
Angajatul va avea urmatoarele atributii:
-Masaj de relaxare sau anticelulitic,
-Impachetari anticelulitice si electrostimulare impreuna cu celelalte angajate (se asigura training)
-Mentinerea curateniei la locul de munca (impreuna cu celelalte angajate)
Beneficii:
-Toate tratamentele executate in salon se pot achizitiona de catre angajate la preturi speciale.
-mediu de munca placut
Post full time :
- salariu 1500 ron + comision incasari
-carte de munca 8 ore
- la finalul fiecarei luni angajata primeste un voucher in valoare de 300 ron ce va putea fi utilizat in salon la diverse tratamente ale salonului
- program: luni-sambata

- carte de munca
- la finalul fiecarei luni angajata primeste un voucher in valoare de 300 ron ce va putea fi utilizat in salon

Despre companie
HairObsession este un salon high-end format din tineri cu un spirit creativ, concentrați pe a oferi clienților experiențe premium. Ne place să urmăm tendințele la fel de mult cum ne place să creăm propriile noastre tendințe. Dacă ne împărtășești direcția creativă, te așteptăm în echipa noastră.

Judet
Bucuresti
Oras
Bucuresti
Adresa
Bucuresti