Angajam urgent electrician

Romania, Ilfov, Bucuresti Sector 3
Publicat 3 săptămâni în urmă
ID #52593
QR CODE
Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine
6000 Lei
Romania, Ilfov, Bucuresti Sector 3,

Descriere

Firma S.C CON POL-RO SERV SRL a fost infiintata in anul 2014 si are ca domeniu de activitate lucrari de constructii cladiri rezidentiale si nerezidentiale. Serviciile noastre de mentenanta se adreseaza atat persoanelor fizice, asociatiilor de proprietari, persoanelor juridice dar si companiilor.
Dorim in echipa noastra electricieni cu experienta .
Descrierea jobului

Responsabilitati
Diagnosticarea avariilor electrice
- cablare circuite noi conform plan. ( repozitionrii ; circuite noi )
- legare circuite in tablou electric.
- instalare si montaj corpuri de iluminat ; si aparatura ( prize, intrerupator, canal cablu ; neoane ; becuri ;proiectoare ; surse led ; sonerii ; sigurante etc)
executie, inlocuire, verificare, modificare, reparatii instalatii electrice interioare sau exterioare, de priza sau de lumina, casnice sau industriale, monofazate sau trifazate - montaj, inlocuire, remediere, verificare tablouri electrice - montaj, inlocuire priza, intrerupator, comutator, variator, clasice sau modulare - montaj, inlocuire corp de iluminat, lampa, lustra, plafoniera, aplica, candelabru, spot, banda led, neon, proiector - inlocuire instalatia electrica in apartament, garsoniera, casa, vila - executie impamantare, paratraznet, verificari si masuratori PRAM, automatizari, curenti slabi

Cerinte :
Capacitate de adaptare rapidă la solicitarile specifice postului, dinamic, atent la detalii;
Abilitatea de a lucra în echipă;
Bune abilități de comunicare.
Beneficii
- carte de munca pe perioada nedeterminata.
- salariu fix lunar 5500-6000 ron/luna (posibilitate ore suplimentare)
- abonament medical Regina Maria.
- Tichete de masa 30lei/zi lucratoare
Contact :
Te asteptam in echipa noastra
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber
6000 Lei

Informațiile vânzătorului

Locația(judet,localitate) listării