ELECTRICIAN INTRETINERE SI REPARATII

Romania, Bucuresti, Bucuresti, 0730777210
Publicat 3 săptămâni în urmă
ID #2949
QR CODE
Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine
Verifica cu vanzatorul
Romania, Bucuresti, Bucuresti, 0730777210,

Descriere

RIN Grand Hotel angajeaza Electrician calificat.

Responsabilitati:

- Verifică, repară şi întreţine instalatiile electrice;
- Verifica buna functionare a grupului de pompare, centralei termice, centralei de frig din punct de vedere electric;
- Execută instalaţii electrice;
- Înlocuieşte lămpi de iluminat;
- Pastreaza control asupra tablourilor de distributie din toate zonele hotelului, se asigura de existenta schemelor electrice, curatenia si securizarea lor;

Cerinte:
- certificat/diploma de calificare;
- absolvent studii tehnice;
- experienta de electrician de cel putin doi ani;
- abilitate de a lucra cu unelte specifice: scari, schele, aparate de masura si control, masina de gaurit, echipamente de protectie etc

Beneficii:
- lucrul intr-o echipa tanara;
- reduceri acces Body-Art Wellness Club;
- acces parc acvatic (Water Park), etc.
- loc de munca stabil.
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber

Informațiile vânzătorului

Seller's picture
RIN Hotels
Utilizator neînregistrat

Locația(judet,localitate) listării