ELECTRICIAN TABLOTIER

Romania, Bucuresti, Bucuresti, Bucuresti
Publicat 1 lună zi în urmă
ID #52620
QR CODE
Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine
Verifica cu vanzatorul
Romania, Bucuresti, Bucuresti, Bucuresti,

Descriere

Profilul cautat:

Cunostinte privind aparatele si echipamentele utilizate pentru tablouri electrice de joasa si medie tensiune;
Abilitati de citire si intelegere a schemelor electrice; Experienta in activitatea de tablotier constituie un avantaj important;
Cunostinte care sa sustina asimilarea informatiilor precum si formarea tehnica pe postul de tablotier;
Atestat ANRE II B – constituie un avantaj important; Studii tehnice de specialitate in domeniul electric, electromecanic, electrotehnic.

Responsabilități:

Asamblarea si echiparea tablourilor electrice conform documentatiei tehnice;
Testarea funcționalitatii tablourilor electrice;
Asamblarea si echiparea tablourilor electrice conform documentației tehnice de proiectare;
Cablarea si montarea componentelor tabloului electric;
Etichetarea si verificarea functionalitatii acestuia in conformitate cu schema electrica.

Beneficii:

Salariu motivant;
Tichete de masa;
Asigurare medicala;
Evenimente de companie.
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber

Informațiile vânzătorului

Seller's picture
Persoană privată
Înregistrat la 06/10/2023

Locația(judet,localitate) listării

1 Decembrie 1918