Operator pregatire marfa

Romania, Giurgiu, Bolintin-Deal, 0727333846
Publicat 3 săptămâni în urmă
ID #37584
QR CODE
1 fotografie
2600 Lei
Romania, Giurgiu, Bolintin-Deal, 0727333846,

Descriere

BM Logistic Mex S.R.L. angajează Operatori marfa pentru depozitul Logistic din Bolintin-Deal, în apropiere de Autostrada A1.

Cerinţe:
Experienţa într-un depozit logistic se consideră avantaj
Cunostinţe în domeniul logisticii;
Persoană dinamică și responsabilă.

Responsabilităţi:
Participarea activă la încărcarea şi descărcarea mărfurilor din depozit;
Efectuarea comenzilor de marfă conform instrucţiunilor primite;
Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;
Respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit;

Beneficii:
Pachet salarial motivant
Tichete de masă;
Bonusuri in functie de volumul de vanzari.
Pachet - discount la magazinele Mobexpert;
Salariul de baza net este de 2.400 dar lunar sunt depasiri ale target-ului de vanzari de 20% deci, acesta ajunge la 2.800 de lei.

Dezvoltarea unei cariere în domeniul logisticii într-un mediu interactiv şi prietenos;

Pentru a programa un interviu, vă rugăm să sunați la numărul de contact.
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber
2600 Lei

Informațiile vânzătorului

Locația(judet,localitate) listării

Str. Rasaritului, Nr. 6