Operatori Calitate

Romania, Alba, Sebes, Zona Industriala
Publicat 2 săptămâni în urmă
ID #37866
QR CODE
Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine
Verifica cu vanzatorul
Romania, Alba, Sebes, Zona Industriala,

Descriere

Formel D este furnizor global de servicii din industria auto. Dezvoltăm concepte de piață, precum și soluții individuale, scalabile de-a lungul întregului lanț valoric auto - de la dezvoltare la producție, incluzand chiar și serviciul post-vânzare.

Formel D isi extinde echipa pentru proiectele din Sebes/Alba.

Cautam colegi pentru pozitia de: Operator Calitate

Cerinte:

Studii medii sau scoala profesionala;
Nu este necesara experienta in domeniu;
Responsabilitate si seriozitate;
Disponibilitate pentru 3 schimburi.

Responsabilitati:

Montarea si controlul pieselor conform instructiunilor de lucru;
Respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate si retusare componente;
Informarea superiorului direct cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control.

Oferim:

Pachet salarial motivant (Tichete de masa, sporuri, abonament la clinica privata Regina Maria cu reduceri incluse).

Pentru mai multe detalii contactati-ne la 0722.349.310
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber

Informațiile vânzătorului

Seller's picture
Persoană privată
Înregistrat la 22/12/2021

Locația(judet,localitate) listării

Sebes