Sofer cat. B+ E, C+E

Romania, Cluj, Cluj-Napoca, Cluj Napoca
Publicat 1 lună zi în urmă
ID #50821
QR CODE
Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine Vânzătorul nu a încărcat nicio imagine
1 Lei
Romania, Cluj, Cluj-Napoca, Cluj Napoca,

Descriere

Compania “PARAPETI ROGER” SRL cu sediul in Cluj-Napoca, inființată in anul 2004, specializată in servicii de consultanță, furnizare și montare parapeți metalici rutieri, angajează: sofer cat. B+ E, C+E

Cerinte:
• Permis de conducere categoria B+E, C+E
• Experienta in condus de minimum 3 ani;
• Persoana activa, pozitiva, atenta la detalii, punctuala si serioasa, cu aptitudini de comunicare si prezenta agreabila;
• Disponibilitate pentru deplasari.

Responsabilitati:
• Se ocupa de incarcare-descarcare marfii cu echipamente din dotare, ajuta la pregatirea marfurilor pentru incaracre.
• Va executa traseele cerute de catre superiori, necesare desfasurarii activitatii firmei;
• Va asigura transportul pentru preluarea si predarea documentelor de la/catre clienti;
• Va raspunde personal de integritatea autovehiculului pe care il are in primire si de exploatarea acestuia in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia;
• Va intretine in stare curata autoturismele societatii, atat la interior, cat si la exterior;
• Va verifica periodic starea tehnica a masinii: starea uleiului, a apei, a lichidului de frana, uzura cauciucurilor etc, precum si eventuale deteriorari ale autovehicului si componentelor acestuia. In cazul in care se identifica elemente de schimbat sau revizii ce trebuie efectuate, va informa superiorul ierarhic;
• Va tine evidenta existentei si valabilitatii actelor masinii precum: rovinieta, ITP, asigurare obligatorie auto etc.;
• Va respecta cu strictete legislatia rutiera in vigoare.
• Va realizarea alte sarcini de serviciu primite de la superiorii sai, conform pregatirii profesionale.

Beneficii:
 Contract de munca pe perioada nedeterminata;
 Prime si bonusuri
 Salariu atractiv
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber
1 Lei

Informațiile vânzătorului

Locația(judet,localitate) listării