Sofer distributie Bucuresti si Ilfov

Romania, Ilfov, Voluntari, Voluntari
Publicat 3 săptămâni în urmă
ID #48731
QR CODE
1 fotografie
3000 Lei
Romania, Ilfov, Voluntari, Voluntari,

Descriere

Angajam sofer cu experienta pentru distributie in Bucuresti si Ilfov

Dem Electronics este o companie multinationala, cu sediul firmei in Voluntari, Judetul Ilfov, in complexul Smart Expo Flora, care are ca obiect de activitate comertul en-gross al produselor electrocasnice mici, menaj si al obiectelor sanitare.

Sediul firmei este in Voluntari, bd. Voluntari, in cadrul complexului Smart Expo Flora.

Cerinte:

- minim studii medii;

- permis de conducere categoria B;

- persoana onesta, corecta;

- experienta de minim 6 luni pe o pozitie similara.

Descrierea jobului:

- transporta marfa in baza documentelor de insotire (factura fiscala, aviz de insotire a marfii, proces verbal de predare-primire);

- preia comenzile din depozit;

- livreaza comenzile clientilor conform adresei de livrare inscrisa pe documente;

- respecta traseul de livrare;

- completeaza/verifica documentele de transport;

- incarca/descarca marfa in/din autoutilitara aflata in dotare;

- Mentine legatura cu colegii din depozit sau colegele din distributie pentru rezolvarea oricaror probleme neprevazute aparute in activitate;

- are grija de masina de serviciu ca si cand ar fi masina personala.

Oferim bonuri de masa.

Program de lucru:

Luni - vineri: 8:00 - 17:00

Sambata: 8:00 - 15:00
Share on WhatsAppShare on FacebookShare on Viber
3000 Lei

Informațiile vânzătorului

Locația(judet,localitate) listării

Voluntari 86